}

Apie Orion Pharma

1994 rugpjūčio 1-ąją dieną UAB „Oriola Vilnius" priėmė pirmą medicinos atstovą darbui su Orion Corporation vaistais. Tuo metu UAB „Oriola Vilnius" dar buvo Orion Corporation dalis. Pirmieji Orion vaistai, registruoti Lietuvoje, buvo Finoptin, Cardil, Rehydron. Kiek vėliau atsirado Orfarin, pakaitinės hormonų terapijos vaistai (Indivina ir Divigel), bei etiniai Orion Corporation vaistai Comtess ir Stalevo, skirti Parkinsono ligos gydymui. 2004 m. darbuotojų skaičius Orion Pharma skyriuje Lietuvoje išaugo iki keturių.

 

Aktyvi Orion Corporation atstovų veikla visoje Lietuvoje prasidėjo 2004 metų gegužę, Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare ir pasikeitus vaistų registravimo sąlygoms. 2007 birželio 8 dieną buvo įkurta UAB „ORION PHARMA" ir tokiu būdu neliko Orion Pharma skyriaus UAB „Oriola Vilnius".

 

Šiuo metu UAB „ORION PHARMA" turi kelis pagrindinius vaistų portfelius - neurologinį-reumatologinį, kardiologinį, psichiatrinį, pulmonologinį, onkologinį, ginekologinį ir intensyviosios terapijos. Yra labai išaugęs darbuotojų skaičius. Orion Corporation atstovybė Lietuvoje - UAB „ORION PHARMA" yra sparčiai auganti ir perspektyvi kompanija, kurios vertybės yra tarpusavio pasitikėjimas ir pagarba, dėmesys klientui, novatoriškumas, sėkmės siekimas ir kokybė, patikimumas bei saugumas.